Vybavení autoservisů a pneuservisů

VYBAVENÍ AUTOSERVISŮ

U nás kompletně vybavíte svůj autoservis. Nabízíme veškerou techniku a více než 20 let zkušeností. Ochotně s vámi projdeme vaše individuální potřeby a při zařizování dílny vám dobře poradíme.

Nabídněte svým klientům víc

Dodáme vám vše od základního vybavení autoservisu, kam patří kompresory, pojízdné hydraulické zvedáky, vyvažovačky a zouvačky, až po specializovanější techniku. Podívejte se na nabídku olejového hospodářství, plniček klimatizací, regloskopů, startovacích vozíků a dalších produktů, díky kterým nabídnete svým klientům široké spektrum služeb.

VYBAVENÍ PNEUSERVISŮ

U nás najdete vše potřebné pro vybavení pneuservisu. Nabízíme kompletní techniku. Na trhu jsme už déle než dvě dekády a máme bohaté zkušenosti.

Najdeme řešení pro každého

Popište nám své představy i možnosti a my vám ochotně poradíme. Ať už provozujete malý nebo velký pneuservis, u nás si vyberete. Nabízíme různé typy vyvažovaček, zouvaček, zvedáků, kompresorů, pneumatických utahováků. Dále moderní 3D geometrii, myčky kol a další produkty, které přispějí k tomu, že si motoristé vyberou právě vás.