Drobečková navigace

Úvod > ČLÁNKY > 6 tipů pro vybavení autoservisů

6 tipů pro vybavení autoservisůZáklad každého autoservisu je jasný – tvoří ho kompresory, pojízdné hydraulické zvedáky, vyvažovačky, zouvačky a různé ruční nářadí. Jaké další vybavení můžete mít a rozšířit tak nabídku svých služeb?

1. Olejové hospodářství

Díky systému, který obsahuje nádobu na odsávání a vypouštění oleje, podstatně zrychlíte práci s provozními kapalinami. Ti náročnější přidají ještě plničku oleje, autodopravci a větší servisy uvítají také pneumatický mazací lis, který se dá připojit k různě velkým sudům.

2. Plnička klimatizace

Používá se k diagnostice a následnému odsávání a doplňování kapalin a může mít celou řadu dalších užitečných funkcí. Praktická je např. zabudovaná tiskárna nebo databáze vozů. S ní získáte přehled, kolik má každý zákazník chladiva i oleje a jaký typ oleje používá.

3. Hydraulický detektor vůlí

Spolehlivě zkontroluje přední nápravu vozidla. Vybírat můžete ze dvou typů detektorů – pro testování podvozků osobních aut a lehčích dodávek nebo pro nákladní vozy.

4. Regloskop

Hledáte univerzální přístroj na seřizování předních světel? Pak doporučujeme takový regloskop, který použijete k nastavení všech typů světel, a to jak u osobních tak i nákladních vozů.

5. Myčka kol

Jestliže chcete kola seřídit opravdu přesně, musejí být čistá a právě myčka vám ušetří spoustu práce. Víte, že dnešní zařízení jsou ekologická a dokáží čistit šetrně, bez čisticích prostředků? Výhodou je i to, že myčka nemusí být přímo napojena na vodu.

6. Startovací vozík

Slouží k nastartování auta se slabou baterií a dobití baterie, což vy i vaši klienti oceníte hlavně v zimě. Součástí tohoto zařízení je i patent na ochranu elektronických obvodů. Vozíky mají také pojistku proti zkratům a záměně polarity a další funkce.

Řešíte vybavení svého autoservisu? Kontaktujte nás. Poradíme, jaké zařízení bude nejlepší právě pro vás.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Menu

PRODUKTY

Vyhledat v katalogu

Napište nám